Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Sprinter Futárszolgálat Kft...

StyleXX kérdése:

A Sprinter Futárszolgálat Kft felhív mielött ideérne a csomaggal?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 07:03
 1/6 Dzseri ***** válasza:
változó, de általában nem
2017. júl. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Az rossz :/
2017. júl. 24. 07:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Telefonált!
2017. júl. 24. 10:04
 4/6 anonim válasza:
nem...a lehető legborzasztóbb futárszolgálat! mivel nem malmozok otthon reggeltől estig, így kb. mindig egyeztetésre szorul a csomagátvétel, hisz nem elvárható az emberektől h állandóan készenlétben álljanak ha rendelnek valamit. a dpdnél mindig van lehetőség mondjuk a csomag nyomkovetésére, átütemezésére másik napra, ill email is jön hogy hány óra közt kézbesít. a glsnél lehetőség van arra, hha nem vagy otthon, akkor rendelkezhetsz emailbe h a csomagot gls pontra kéred kézbesíteni, ahol van 5 munkanapod még átvenni. a sprinternél semmi!! azt sem tudom mi a csomagszámom soha, nyomonkövetni sem tudom, egyszercsak megjelenik a futár h hozta a csomagot vegyem át.... felhív egyébként, de csak miután 10szer megfordult a ház előtt, és nem talál otthon. ált ha látom h vhol sprinter szállít, nem is rendelek :/
2017. nov. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kzsoltie válasza:
Valóban a legrosszabb futárszolgálat akikkel eddig találkoztam, nem hívnak fel és ráadásul a gondosan becsomagolt árut össszetörték és elutasították hogy a jól ledokumentált fényképeken látható sérülést ők okozták. 2200Ft-ért összetörték a 8000Ft-os fényszórómat.Sajnos használtan rendeltem és nem én vettem át.
2018. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy nagy frászt! Nem hogy nem hív fel de még a követési számnál sem írja mikor jön vagy egyáltalán mi a helyzet miután átvették a csomagot. Így leptek ma is meg derült égből reggel 8kor miután sem e-mail, sem sms, sem a követési szám nem szólt hogy várjam.
2018. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!