Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ágyi poloska írtásához szükség...

Ágyi poloska írtásához szükséges nagy kiszerelésű szerekhez, amit a céges írtók használnak, hol lehet hozzájutni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, érdekelne engem is. De : nem hinném hogy megtudhatja egy " mezei vásásrló ".

Nem lehet hogy saját keverésű " mérget " használnak??


Sok szagot ismerek. Társasház pincéjében csótány írtás volt, és épp itthon tartózkodtam. Kinyitottam a pincénket, ott is fujja be amihez hozzáfér.

Irtás utáni szag / pára leginkább az uborkasaláta készítésekor kinyomott léhez hasonlított.


Mellesleg az uborka héja a fűtéscsöveknél ha leteszik, a csótánynak annyi.

Itt a neten olvastam ( elég rég, lehet már nincs is meg az az írás ).

2017. aug. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

hali.

Nekünk is volt poloskánk- remélem, csak volt

A gazdaboltban vettem ezer szert, rengeteg sok ezerért, ami sz*t sem ért.Ezután javasolta nekem a kedves eladó, hogy vigyem azt, amit a romák visznek, kutya bolha, stb elleni ampullát, 600ft, 1 liter vízzel kell el keverni. Vettem 5-t, a férjem a háti permetezővel mindent, szóval mindent le fújt(szőnyeg., ágy, szekrény, fal, stb).Vettem 2 doboz poloska írtó port, (600FT), amit mindenhol a házban szét szórtam. Azóta is két naponta fújok kicsit ide., kicsit oda. Asszem bele betegedtem, lényeg a lényeg 12 napja nincs új csípés. Talán sikerült.

2017. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!