Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A munkáltatóm sitten, a...

A munkáltatóm sitten, a könyvelő felszívódott, én GYED-en lennék, de még nem kaptam határozatot. Mit tudok tenni, ha a fentiek miatt képtelen vagyok hozzájutni a 2015-ös munkáltatótól származó adatlaphoz, ami az adóbevallásomhoz szükséges?

Figyelt kérdés
Szeretném beküldeni az adóbevallásomat, de az adatlap nélkül nem tudom megcsinálni. Kihez fordulhatok segítségért ennek pótlása ügyében, ha a cég nem kommunikál velem?

2016. márc. 24. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Magyarország, így szeretlek. A fizetési papírjaid alapján ki lehet számolni. De az adóhivatalban egyeztetném a meglévő papírjaim alapján való kitöltés helyességét.
2016. márc. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérhetted volna a NAV-ot ebben az esetben, hogy írja meg a bevallásodat. Egyszerűbb lett volna.

De így. Sétálj be egy NAV-hoz, ott talán tudnak segíteni.

2016. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ügyfélkapun keresztül lekérdezed a 2015 évi járulékadataidat, abban benne van, hogy ki, mikor, milyen jogcímen mennyi fizetett neked. Fel van tüntetve az SzJA levonás is.

Az alapján meg tudod csinálni.

2016. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek üzenem, hogy nekem is ez a mottóm.. Illetve gondolom nem lepődnél meg ha nincsenek meg azok a papírjaim.. Hosszú sztori, de a lényeg sajnos ez.


Második, eddig mindig beküldtem nekik az adatlapot is a kérelemmel! Valamiért azt gondoltam a kettőt együtt kell beküldeni, de ezek szerint rosszul! Köszönöm az információt!


Hármas! Az ügyfélkaput átnyálaztam, de nem találtam azt a menüpontot, vagy opciót, ahol ezeket meg lehet nézni! Esetleg tudnál ebben segíteni, hogy bejelentkezés után hova kell kattintanom, hogy rátaláljak? Köszönöm ha segítesz!

2016. márc. 24. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

eBEV szolgáltatások

szolgáltatások

járulékadat-kivonat

új lekérdezés

lekérdezési időszak éve: 2015

kezdő hónap

záró hónap

lekérdezés indítása

2016. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös nagyon szépen köszönöm, sikerült lekérdeznem!!! Még a könyvelő ismerősöm sem tudott erről a lehetőségről!Nagyon hálás vagyok!
2016. ápr. 4. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!