Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj ha egyszer egy algopyir...

Az baj ha egyszer egy algopyirint es egy ora mulva egy felet vettem be. Es felek higy ez nem tul sok? Szapora szivveresem van es szedullok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
És miért vetted be ?
2017. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mult el egy ora mulva se a fajdalom. De nem baj ugye vartam egy orat vagy masfelet a ketto kozt es a masik csak egy fel volt
2017. júl. 25. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, semmi bajod nem lesz tőle. Ha a fájdalom ne múlik el azért azon elgondolkoznék, hogy fájdalom csillapítót váltsak.
2017. júl. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elszokott csak ma nem. Akkor nem baj to vettetek mar be igy? En nem szoktam es most szapora szibveresem van es szedulok.
2017. júl. 25. 20:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mid fáj, de lehet ez mellékhatása is az Algopyrinnek, mindig ezt szeded, szedted, nem vagy allergiás rá ?

Én bealudni szoktam tőle, és kb. 15 perc alatt elmúlik a fájdalmam.

2017. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindig ezt szedtem fogam fajt. Eddig hasznalt de most nem es ennyit nem vettem be csak miutan 4ora minimum eltelt de most muszaj volt.
2017. júl. 25. 20:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem a fejed fájt. Fogra kalap ..rt se ér egy idő után. Menj el a fogászatra inkább.

Sztem akkor azért szédülsz, meg dobog a szíved, mert beparáztál, hogy túl sokat vettél be a gyógyszerből. Ha van otthon anti allergéned akkor üsd ki azzal, 1 tablettával, attól tán megnyugszol.

2017. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mennek en csak szabadsagon vannak a fogaszaton. Remelem igazad van.
2017. júl. 25. 20:55
 9/10 A kérdező kommentje:
Szoval akkor nem baj?
2017. júl. 25. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Élsz mééég????? Amúgy nekem van olyan hogy egyszerre kettőt veszek be! Semmi bajom tőle.
2017. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!