Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már durva volt...

Szerintetek ez már durva volt osztálykiránduláson?

Figyelt kérdés
Szal 13 éves,7. osztályos lány vok.Tegnap kicsit elszálltuk osztálykiránduláson,tudjátok éjszaka a sötét buszban hááát...Mersz vagy felelsz? játékot játszottunk,de durván,ilyen volt,hogy egymásnak puszit kellet adni,ruha alá nyúlni,imitálni dolgokat(OLYANOKAT!!!),szal értitek.És verseny ment,az osztály legbátrabb embere címért.Meguntuk.Próbáltunk elaludni,de nem ment mindenkinek,ezért páran megint játszani kezdtünk.Volt egy olyan feladat,h az egyik sráccal szájról-szájra puszit kellett adnunk.Megcsináltuk(a srác még örült is neki,mert ő kicsit ilyen perverz,és nekem is tetszett feladat) és később megint ezt kaptuk feladatnak.Akkor is megcsináltuk,de utána a fiú odaült mellém,adott pár puszit a nyakamra és még egyszer adtunk egymásnak szájról-szájra(csak úgy,de nem látta senki,mert a játékkal voltak elfoglalva).Én még sose smároltam,meg semmi és jó volt,de utána kicsit lelkifurdalásom lett,mert sztem ez durva volt.Szerintetek?És a játék nem volt kicsit húzós?
2010. máj. 22. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Osztálykiránduláson szerintem még ez is belefér. Ha mindketten értitek, hogy csak poén, akkor OK.

Az viszont hogy utána odament a srác hozzád, az jelenthet valamit. Biztos, jó érzés volt neki is. Bár, szerintem csak egy kicsit fel volt ajzva, azért ment oda, különösebben komoly érzései nem lehetnek.

F/18

2010. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

eleőz vagyok

bocs, pont hogy NEM SOKAT JELENT xD elírtam.

2010. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
82%

Hát az biztos hogy ez nem minden napi dolog volt.

Ez a "ruha alá nyúlás" meg kicsit tényleg durva.

2010. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem nem jelent semmit,h odajött,mert a padtársam és így is minden órán simogatja lábam meg hasonlók.De neki amúgy mindegy kivel(nagyjából),csak csaj legyen.És kb. minden héten másba szerelmes.Felnőttkorában is biztos minden reggel más ágyaz meg neki. xD
2010. máj. 22. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne mvolt annyira durva..hidd el mi is üvegeztünk/felelsz vagy merszeztünk ennyi idősen :) mi is ilyeneket csináltunk:D de aztán pár alkalom után meguntuk :) szerintem ezek még apró dolgok amíg ne mfajul el addig szerintem ez betudható a természetes kíváncsiságnak :)
2010. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahham,mi se játszottunk ilyet máskor(legalábbis nem ilyen durván),meg utána se.De egy poénnak elment.
2010. szept. 1. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!