Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha észrevettem...

Mi van akkor, ha észrevettem magamon, hogy kezdek átalakulni? A fejem nő, és a testem összemegy. Teljesen átfogok alakulni mássá, vagy mi? Valami ufó leszek? Mással is történt már ez? Mert nagyon félek

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 22:21
 1/4 anonim válasza:
Fordulj orvoshoz, nincs olyan, hogy átalakulsz. Súlyos bajod lehet, ha igazat mondasz!
2017. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahh nem tudom. Lehet az lenne a legjobb.. az nem lehet, hogy elkezd öregedni a testem ilyen fiatalon?
2017. júl. 25. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ufo azt jelenti, hogy Unidentified flying object, magyarul azonosítatlan repülő tárgy, ha úgy érzed, hogy űrhajóvá változol, akkor halucinálsz...


Ha viszont Zétára (Kis Szürke űrlény)-re gondoltál, akkor valószínű, hogy nagy bajok vannak a szervezeteddel, szerintem fordulj orvoshoz, bár nem valószínű, hogy átalakulsz, de attól még megérné megnézetni...

2017. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elfogok menni. Remélem nincs nagy bajom...
2017. júl. 26. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!