Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szeretitek a kicsi...

Fiúk! Ti szeretitek a kicsi melleket?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a kicsi mellek is, de akkor abból legyen minimum 4.
2017. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van aki ezt szereti, van aki azt. Mindenkinek nem lehet megfelelni, te attól fogod jobban érezni magad ha 2-3 vadidegen anonim válaszoló azt mondja hogy "igen"? Lehet soha nem találkozol velük az életben. Attól fogsz elkeseredni mert 2-3 anonim válaszoló azt mondja hogy neki nem tetszik? Még a másik 5 millió magyar férfivel nem is találkoztál hogy ismerd a véleményüket.


Az ilyen kérdésnek semmi értelme. Önigazolásnak vagy egónövelésnek pedig nem használható.

2017. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal inkább, mint a nagy, de szilikonnal "dúsított" melleket.
2017. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, egyáltalán nem.
2017. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs velük semmi gondom, főleg ha valami más jobban megfogott az illetőben. Például az arca, de kinek mi.
2017. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Nem. A kis mell nem mell. A mell D kosárnál kezdődik.
2017. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem pl sokkal jobban bejön egy vékony alakhoz, mint a nagy, sőt az utóbbi nem is tetszik :)

De egyébként nekem nem a mell van a középpontban, inkább az alak(vékony) vagy lábak, fenék (kicsi, formás), has, stb.

De amit előttem boncolgatott a #2 válaszoló azt a gondolatot lényegében minden ilyen jellegű kérdés alá is be lehetne írni... sajnos vagy nem sajnos igaz. Csak nézz néhány kérdést mellel vagy akár mással kapcsolatban. Van ahol dicsérik, és van ahol ugyan azt, vagy majdnem ugyan azt erősen negatívan kritizálják, ill. teljesen mást javasolnak. Valamennyi véleményt ugyan össze lehet szedni gyakorin, de nem tudhatod milyen emberektől + vedd figyelembe, hogy függ kik találják meg a kérdésed + az aktív felhasználók nagyjából azonosak, így sok kérdés alatt akár ugyan azok az emberek mondják el véleményüket. Statisztikára szerintem alkalmatlan bármelyik ilyen jellegű kérdés.

Viszont 1 biztos, hogy mi fiúk sem vagyunk egyformák, nem ugyan az tetszik mindenkinek.

2017. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!