Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek bejön vagy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön vagy nem annyira szeretitek?

Figyelt kérdés
Szval, arra lennék kiváncsi 15-20ig lévő lányoknak (nőknek, kinek, higy tetszik) mi jön be. Szeretitek egy fiúnál a vastag széles szemöldököt vagy a keskeny, vékonyabb jobban bejön? (Nem összeérő, ápolatlan, össze-visszaság, dzsumbuj hozzáteszem. 😁) Tudom, tudom... Most jönnek az olyan hozzászólások, hogy ez sok mindentől függ, arctól, fej mérettől, alaktól és ebbe igazatok is van. De így alapjáratban mi jön be nektek lányok? Idősebb válaszát is elfogadom, de lehetőleg fiatalok is jelezzenek vissza. Köszi! 😉😄 15f

2017. ápr. 10. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
mindkettő király szerintem. :D de tényleg sok mindentől függ. 15l
2017. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem jobban bejön ha vastag a szemöldöke, sztem az férfiasabb 😏 küldesz képet h neked milyen? 15/l
2017. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy férfi legyen természetes, és szőrös. 60L
2017. ápr. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne érjen össze az a lényeg. Egyébként még sose érdekelt hogy milyen annak a pasinak a szemöldöke aki éppen tetszik egy srácnál szerintem ez elég jelentéktelen dolog.

19/l

2017. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hat en a dzsumbujt szercsizem de ez privat velemeny bar ez zel szerintem nem egyedül vagyok
2017. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vastagabb, mert az tényleg férfiasabb..
2017. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A vastag szerintem jó, de legyen igényes. 14/L
2017. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!