Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha internetről rendelek és...

Ha internetről rendelek és futár hozza ki (JLS futárszolgálat) és ha nem vagyok itthon a kiszállítás napján akkor az árut a postán rakják le és ott lehet átvenni? Vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen gondolom vagy a postán, vagy hagynak egy levelet, egy dátummal, hogy mikor hozzák újra a rendelésed, és akkor újra át tudod venni!
2010. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha net-ről rendelsz, akkor előtte felhívnak, és időpontot egyeztetnek veled.
2010. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A futárszolgálatnak semmi köze a postához!Miért vinnének oda bármit is?
2010. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elözö ez egyáltalán nem biztos... én is rendeltem már párszor és sose hívtak fel.
2010. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én akármit rendeltem, mindig időpont egyeztetés volt.

Legutóbb a gyerek rendel valami kütyüt a repülőjéhez, és előtte ide szóltak, itthon vagyunk-e, hozhatják-e.

2010. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

futár odaadja a szomszédnak, ha nem utánvétes..és vagy hagy neked értesítőt a postaládában, vagy nem


ha utánvétes, akkor értesítőt hagy a telefonszámával, ritkábban esetleg felhív


de ha netről rendelsz nézd meg, mert lehet át lehet venni a városodban személyesen valahol..pl a cd galaxis több újságossal szerződésben van

2010. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felhívnak. Ha nem veszed fel, küldenek egy e-mailt, hogy másnap, ugyanabban az időpontban megkísérlik újra kézbesíteni, megfelel-e neked az időpont. Ha másnap se tudod átvenni, akkor jönnek harmadnap. Nyugi, megkapod :)
2010. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!