Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minőségi töltőtollat hol...

Minőségi töltőtollat hol lehet kapni? És milyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, akarok egy jobb töltőtollat, ami ahogy látom 30 000 forinttól indulnak. Olyan maximum 60 ezer forintot adnék ki érte. Hol tudok ennyi pénzért venni.


Illetve tapasztalatokat is várok, hogy akik a "szétnyílós" tollat használják, azoknak melyik jött be :)


Van olcsóbb, 500 forintos hegyem ilyen szétnyílósból, de nem úgy ír ahogy írnia kellene... 3 fajta is van, egyik se jó. Valahogy youtuben máshogy nézett ki az írási képességük.


Köszi szépen! :)



2017. júl. 28. 11:55
 1/7 Psychopathist ***** válasza:

Parker töltőtollakat ajánlanám.


[link]

2017. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendelkezel valamilyen parker tollal? :)
2017. júl. 29. 10:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Parker, Zebra, PAX

Zebrát érdemes kipróbálni, hogy kézreáll-e?

2020. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem Manuscript töltőtoll készletem van, és tökéletesen teljesít. Rendszeresen használom, már több mint egy éve. Rajzshopról "rendeltem", és nem is olyan túl drága.

Tudom későn válaszolok de azoknak akik szintén ilyet keresnek azok most láthatják.:)

2021. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régiség kereskedőnél.
2021. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2021. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Parker 51
2023. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!