Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ha egy lány...

Szerintetek szép ha egy lány ezt a szöveget vagy vers félét irja a fiuval kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Ezt a verset vagy szöveget csak úgy irtam tiszta szívbol...es a velemenyeteket szeretnem kerni


Lassan már fél éve,hogy a szivembe zártalak!

Hiába darabokba hever,de szeretni még mindig tudlak.

Voltak jo dolgok,es egybe rosszak,de veled minden pillanat,

Egy örök élet hossza!

Amikor a kezed az enyémhez ért,majd egybe olvadt,hirtelen a valóság egy álommá alakult.

Két szív egybe forr az ellenség meg közbe szól..

3 hónap sok emlék szeretet es könyörgés

Közel húztál magadhoz távozni nem tudok életem első szerelme csak rólad szól.

Köszönöm,hogy voltál és viszont szerethettelek

A nevedet én soha el nem felejtem

2017.04.01.Ez a mi számunk amit feledni nem lehet..

Egy távozó üzenettel végződött az egész,mely a könnyeket folytatta az arcomon szét.

Minden ami történt most zajlik le bennem

Idore kellet hozzá,hogy tudjam,még mindig szeretlek...Sok az ismerős sok a téma de mindig van valami

Rólad szóló téma ..nem szeretném hallani....de jó tudni

El kell fogadnunk,hogy vesztesek vagyunk,harcolni próbáltunk

De mind ez vízbe fúlt

A szoritó ölelésed az őrületbe kerget melyet már nem érezhetek.

Kívanom neked,hogy boldogan élj a múltat soha ne felejtsd el és viszont szeress!❤Szeretlek

2017.07.29. Szombat


2017. júl. 29. 02:41
 1/1 anonim válasza:
Ez nem vers inkább csak valami sima prózai mű. Nincsenek bene normális rímek. Nagyon megható de túl nálas. Valamint aki írta nem tud helyesen írni.
2017. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!