Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álmodtam éjszaka egy fiatal...

Álmodtam éjszaka egy fiatal lányról, de az van hogy ismeretlen volt pedig nagyon szép lány volt! Vajon létezik élőben ez az ismeretlen lány valahol az országban? Vagy az is lehet hogy találkozni fogok vele? De amugy lehet hogy létezik?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
mutass róla képet s megmondom létezik-e
2017. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy az ember agya azért nem annyira kreatív, az álmokban megjelenő arcok valóságosak, lehet hogy egy filmben volt háttérszereplő, lehet hogy láttad a buszon, de az is lehet, hogy pici korodban láttad a villamoson és azóta már jóval idősebb. De jó eséllyel létezik.
2017. máj. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Thank you very mach!
2017. jún. 5. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is van hasonló az arca nem teljesen éles de az alap vonások általában ugyan azok, fantom képet esetleg tudsz szerkezteni online, de az olyan is... az ember agya mérhetetlen kreativitással rendelkezik, simán össze szerkeszt neked egy ideált bármely nemben. Mert nep mint nep rengeteg emberrel találkozunk mind más más magasságú és arcú, ha te még a többségét figyeled is, az eszedbe vésed, akkor pikk-pakk kész is

de ez nem jelenti azt hogy létezik is...:(

s ha nem olyan kreatív az agy, hogy erre képes legyen, akkor hogyan vagyunk képesek a tudatos álmodásra?

2019. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudatos álmodás során sem találsz ki új dolgokat. Tudatos álmodás közben repülhetsz, lehet lézerszemed, akármi, de semmi olyat nem fogsz látni/csinálni, amit korábban ne láttál volna, vagy olvasás alapján ne képzeltél volna el lelki szemeid előtt. Igazad van, rengeteg arc létezhet, viszont (és részben ezért) nem tudsz újat kitalálni, nem fog az agyad egy teljesen újat alkotni, épp úgy, ahogy egy új, eddig nem ismert színt sem tudnál elképzelni. Miért is kéne?
2019. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!