Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami tippetek, hogy...

Van valami tippetek, hogy hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Egyszerűen gyűlölöm a nyarat. Fizikailag rosszul vagyok ilyenkor (fejfájás, rossz közérzet, idegesség), és iszonyúan izzadok, ami kínos is. Ráadásul panelban lakok, és nincs légkondi. Ti hogy bírjátok ki a meleget? Mit csináljak, hogy jobb legyen?

Előre is köszi!

20/L



2017. júl. 30. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én minden praktikát bevetek. Sok folyadék, fagyi, jégkrém, ventilátor, sűrű mosakodás, zuhanyozás, nem szárazra törlés, kereszthuzat. Sok pihenés, lassú, és kevés mozgás. Mivel utálom, amikor folyik rólam a víz, törölközök sűrűn. Csak akkor megyek, ha feltétlen szükséges, és akkor is az árnyékban, ha kell cikk-cakkban. Busz helyett kerékpár, ott van menetszél. Csak megállni ne kelljen. A mozgást estére/éjszakára időzítem. Nappal próbálok pihenni, lazítani.
2017. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is ezekkel próbálkozom, de sajnos nem nagyon segítenek. :// És egyre ingerültebb vagyok a melegtől, és zavar, hogy semmi produktívat nem tudok csinálni, mert nem bírok koncentrálni.
2017. júl. 30. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg napi 8-10 órákat melózok a napon, nincs egy centi arnyek se.. "nyari munka"
2017. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szegény, sajnálom. :// Te hogy bírod ki?
2017. aug. 1. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!