Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy megtette? L

Lehet hogy megtette? L

Figyelt kérdés
Hat az van hogy volt egy ember az eletemben,nagyon sokszor konyorogtem neki hogy legyen velem,de o megbantott mindig,es hozzamvagta hogy fogjam fel hogy nem szeret..De egyszer kibekultunk,nem voltunk egyutt,de mondta hogy menjek fel hozza..Felmentem..Mondta nekem,hogy engedjek annyit meg neki hogy a nyakamat csokolgatja,ha igazan szeretem..es en hulye voltam,megengedtem neki:"(...De elotte ittunk valamit..es..Elosszor meg ereztem ahogy csokolgatta a nyakamat es az nagyon jo volt,el nem tudom mondani mit ereztem..Mondta hogy bizzak benne,nem fog tobb tortenni..De reggel mikor felebredtem egyszeruen nagyon fajt,es vereztem alulrol..De nem lehetett hogy megjott,mivel hogy 1 hete mult el..Meg egyszeruen sugarba omlott belolem a ver..Es fajt..Elkezdtem sirni,megkerdeztem tole,de megeskudott hogy semmit nem csinalt velem,de nagyon olyan mert faj es egyfolytaba verzik..Lehet hogy megeroszakolt?:(...Ha nem,akkor mit csinalhatott velem?:'(((... \L
2017. júl. 31. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szulok, ORVOS, rendorseg. Ebben a sorrendben. MOST.
2017. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elmondanam de nem merem..Mert nembiztos hogy igaz..Mikor folebredtem akkor ugyanugy felvoltam oltozve csak annyit ereztem hogy kegyetlenul faj..es akkor magamhoz nyultam,tiszta ver lett a kezem,es utanna is lattam hogy alattam az agy is meg minden tiszta ver,es akkor elkezdtem orditva sirni hogy mitortent velem,de o (akivel voltam aznap este) atolelt es azt mondta semmit sem csinalt,elmulik,nyugodjak meg..de en viszont erzem,mert nem johetett meg,mikor megjon nem verzek annyira ,csak a hasam faj es egy hete mult el..Elszeretnem mondani,de felek hogy megjobbak kifogok kapni,meg nem vagyok benne biztos hogy megtortent,de nagyon felek..ettol az egesztol..es nemis elmekszek semmire .16\L
2017. júl. 31. 19:57
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert a nyakamon meg ereztem a csokokat de azutan nemtudom,mintha elaludtam volna es nem emlekeztem semmire..(Bocsanat a helyesirasert)
2017. júl. 31. 20:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyásztra MOST, biztos van valahol ügyeletes, és ott meg tudják mondani, hogy mi történt. Utána hivatalból megteszik a feljelentést, ha olyan történt. Indulás!
2017. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azert nem szeretnem elmondani,mert nem biztos hogy megtortent:(..de akkor meg nemtudom ez mi lehet:(
2017. júl. 31. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy megtörtént. Ne a kifogásokat keresd hanem menj orvoshoz. Egyrészt az abnormális vérzés miatt, másrészt hogy látlelet készüljön róla.

Egész életedben ott fog a tudatodban maradni ha most hagysz egy erőszaktevőt elfutni, ezt nem lehet feldolgozni. Normális szülő ilyenkor melléd áll és nem ellened.


Ahelyett hogy itt fórumozgatsz és szenvedsz egész nap, menj orvoshoz.

2017. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jo elmegyek..
2017. júl. 31. 20:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg csak annyi lenne,hogy a nevet is elkell momdanom hogy aznap este kivel voltam?A nogyogyaszaton
2017. júl. 31. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy látják, hogy megtörtént, akkor megkérdezik.
2017. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egészségügyi szempontból számítana a partner neve. De ezen ne akadj fent, amit kérdeznek arra válaszolj. És ha ez lassan 24 órája történt akkor ne várj még többet vele.
2017. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!