Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzebben....

Mit tegyek ebben a helyzebben. ) (gyorsan)?

Figyelt kérdés
A szüleim alszanak Valaki kint mászkál és verte az ajtót. Még most is hallottam, hogy a teraszon mászkál. 14 éves vagyok. Mit tegyek? Nagyon félek.

2017. aug. 1. 00:02
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
48%
Engedd be és nem fogja verni az ajtót.
2017. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
esetleg ablakon valahogy kitudsz nézni?
2017. aug. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Látom normális választ, hozzáértő segítséget nem fogok kapni. Ez a második eset, hogy egy (valószínűleg) férfi a ház körül járkál. Az első eset 2 nappal ezelőtt történt kB. Az ismertető jegye az, hogy üzenet értesítés hang hallatszódik az ablak túlsó oldalárol. Tudom, nemHihető, de örülnék ha kitalált lenne. Múltkor nem mutatott efféle agresszív megmozdulást, de ez több a soknal, amit most művelt! Kipróbálta a a két, házba bevezető ajtót. Szó szerint elkezdte enyhén ütlegelni, csapni, rángatni. TERMÉSZETESEN a másik ajtón is beprobálkozott, de remélhetőleg hiába (eLég masszív egy ajtó). Mostanra nagyon félek. Egyszerűen nem tudom mit tegyek. Anyukámat nem szeretném felébrészbeni mert féltem, illetve hajnali 4 kor megy a munkára, és dög fáradt lenne. Nagymamám pedig egy messze eső szobában van. NEM TUDOM. MI A FASZT CSINÁLJAK. KI MEGYEK , A FASZT KÍVÁN A ZARGATÁSÁVAL. MEGÁLLT A SZÍVERÉSEM, MIKOR UGYANAZT AZ ÜZENETHANGOT HALLOTTAM AZ ABLAK TÚLSÓ OLDALÁRÓL (FÜTyülős) amit pár nappal ezelőtt hallottam, és akkor sem volt másképp. Járt, csoszogott össze vissza. Csak most mást is csinált. LASSAN SÍROK. Imént hallottam a mamám. Nyöszörgő hangot adott ki. Mivel beteges remélem nem az amire gondolok,hanem csupán "krízise van". Nem mozdulnak a lábaim.
2017. aug. 1. 00:42
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem merek semmit sem tenni. Csak fekszek. Nem tudok semmit sem tenni.
2017. aug. 1. 00:43
 5/27 A kérdező kommentje:
Kint hallom, hogy a kutyák ugatnak.
2017. aug. 1. 00:46
 6/27 A kérdező kommentje:
Elmúltak a zajok. De valamiért meg mindig úgy érzem, hogy itt van. Keltsem fel anyukámat?
2017. aug. 1. 00:50
 7/27 Amarok Tonrar ***** válasza:
Tételezzük fel, hogy igaz, amit írsz. Ha a szüleiD alszanak, az nem csak anyát és mamát jelent, hanem apát is. Őt felkeltheted. Ha biztos vagy abban, hogy van kint valaki, akkor hívhatod a rendőrséget.
2017. aug. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Valaki segítene. Átlagosnál jobban bepánikoltam. Múltkori esetrt élmondtam anyukámnak, de nem hitt nekem. SSzerintem ha feleltem én járnék rosszúl. ..főleg úgy hogy nincs bizonyítékom erre a szar.hazira
2017. aug. 1. 00:54
 9/27 A kérdező kommentje:
Ő nincs. Mármint apa.
2017. aug. 1. 00:55
 10/27 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk ezért nem ismerem az itteni nyelvet, de ha szüképes lenne hívnám a rendőrséget.
2017. aug. 1. 00:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!