Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az alsotestem (a labaim)...

Szilard999 kérdése:

Az alsotestem (a labaim) hosszab mint a felsotestem, van remeny?

Figyelt kérdés
Szoval a labaim hosszuak ,a felsotestem pedig rovid ,es emiatt minden pulover amit felveszek eltakarja a fenekem...amugy ferfi vagyok,de akkoris,aval gunyolnak hogy nincs fenekem -,- elhagytam? masok meg dicsernek hogy szep hosszuak a labaim,+ hogy most testepitek a hasfalam rovid es csak 4 kockam latszodik,szoval engem kicsit idegesit hogy a labaim kb 5cm hosszabak mint a felsotestem,ertitek hogy mondom?Most akkor mitvegyek fel hogy? masoknak szepen latszodik a feneke meg hogy alsoteste-felsoteste egyenlo szinten vannak,nem mind nekem,valami tanacs?mit vehetnek fel?ha bedugom az ingem a naciba akkor benan nezek ki szerintem,hosszu labak rovid felsotest.(bocsi a helyesiras miatt siettem)

#láb #öltözködés #rovid felsotest
2017. aug. 1. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Értjük hogy mondod. Ha serdülő vagy változhat, ha nem nem. És a helyesírás miatt siettél?
2017. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dicsekszel?

Mindenki erre vágyik.

2017. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18 vagyok,180cm ,dicsekedni?biztos nem 😂 szerintem megalazo hogy hosszu a labam ,es fura nekem egyenlo kell hogy legyen..
2017. aug. 1. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!