Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen "nyári" munkákat...

Milyen "nyári" munkákat tudnátok ajánlani, ami viszonylag jól fizet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 éves vagyok, még iskolába járok, ebből kifolyólag csak nyáron van időm dolgozni.

Találtam egy munkát (mezőgazdasági betanított munka), igazából nincs semmi feltétele, nem mondanám könnyű melónak, de az előző nyári munkámnál (címerezés) sokkal könnyebb.


Egy hónap alatt olyan 200 ezret meg lehet keresni, de van akinek több is összejön, mivel mindig mást csinálunk, van ami például teljesítmény alapján van, így eltér a fizetés is.


Néhány ismerősöm árufeltöltőként / kasszásként dolgozik, de soha kérdeztem tőlük, hogy mennyit keresnek, szóval fogalmam sincs, hogy érdemes lenne-e elmennem nekem is kasszázni / árufeltöltőnek / egyéb másnak.. :D


Egy átlagos diák árufeltöltő, mondjuk a Tescoban kb. mennyit keres?

Szerintetek érdemes lenne a hátralévő időben elmennem oda?


Szeptemberig, amíg kezdődik a suli jó lenne még összeszedni valamennyit.


Esetleg ha tudtok egyéb, jól fizető munkát, az is érdekelne. Bármilyen tippet elfogadok :D


Előre is köszönöm.



2017. aug. 1. 17:44
 1/1 foxkids66 válasza:
Árufeltöltésnél az órabér olyan 700-800 forint környékén mozog, de hétvégén mindig többet fizetnek. Igazából nem voltam még árufeltöltő, szóval elnézést, ha esetleg téves információt szolgáltatok neked, de arra tudok apellálni, amit tapasztalt ismerősöktől, barátoktól hallottam. Szerintem kezdd el most, ha nagyon szeretnéd. Én cukrászdában dolgozom, az jól fizet, bár diákszövetkezeten keresztül csinálom. Az árufeltöltést viszont csak akkor csináld, ha fizikailag bírod - elég megerőltető.
2017. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!