Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megváltozik a hangom ha nem...

Megváltozik a hangom ha nem itthon vagyok?

Figyelt kérdés

Itthon mély, hangos hangom van. Viszont ha elmegyek itthonról(nem mamámékhoz) akkor mindig ilyen halk, vékony hangom van. Hiába próbálok hangosan beszélni, akkor se hallanak. Sokszor még a padtársam se hallja meg azt, amit szerintem én hangosan mondtam, tanárok se hallják sose a hangomat. Még sokszor úgy se, amikor előttem állnak. Ezért kicsit csendesebb is vagyok, de tök simán ellehet velem hülyülni.

Valaki nem tudja ez mitől lehet? Nem félek attól ha sok ember közé kell mennem, inkább sok ember körül vagyok minthogy egyedül. Önbizalmammal sincs hibám, szeretem és elfogadom magam. Kiskorom óta így van, kíváncsi vagyok másnak is van-e ilyen problémája.



2017. aug. 1. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

(OFF: de annyi kpoppos kérdésnél láttalak már, hogy meg se tudom számolni lol)

Nekem is hasonló problémám van, megoldást még én se találtam rá, de továbbra is keresem.

Én kaptam ezügyben néhány tanácsokat, nekem nem használtak, de remélem nálad beválnak:)

-próbáld azt képzelni, hogy otthon vagy, és beszélj úgy ahogy otthon tennéd

-artikulálj, mert lehet hogy pl. az osztály előtt nem a hangerővel van a baj, hanem gyorsan akarod mondani ezért csak elhadarod ott magadnak érthetetlenül, és így nem értik


Én még arra tudnék gondolni, hogy nem lehet, hogy otthon jobb az akusztika aztán a hangod is jobban szól? :D

2017. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hehe igen, próbálok elég sok k-popos és Koreás kérdésre válaszolni:P

Nem hiszem, régen visszahúzódó voltam viszont már nyíltabb vagyok, úgy képzelem mintha otthon lennék és a tesóimmal beszélgetnék, de akkor is ilyen halk ><

2017. aug. 16. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!