Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítés?

LiliáneGoldkidd kérdése:

Intim szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,és az osztálytársaim már ,,ott" borotválják,de én nem merem..Nyilván anyukámat ilyenre biztos nem kérem meg.. Ti mikor kezdtétek? A bikiniből nem lóg ki csak picit,de az nem látszik,ha úgy igazítom. Nem zavar..csak olyan gáz,hogy a többiek.. Na,értitek.. :D

Valaki segítseen


2017. aug. 1. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kötelező szőrteleníteni, ugyanakkor ha borotváltad már magad akkor a szeméremdomb sem lesz nagyobb különbség a többi testrésztől. Ha félsz hogy megvágod az ajkakat akkor azt kihagyod - a fehérneműből is csak a bikinivonal lóg ki és van aki csak azt szőrteleníti.
2017. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ignis Subdialis ***** válasza:
46%

Sokan el se kezdik (max. olló) és a legújabb kutatások szerint ők járnak jól... Ha jó az angolod, akkor erről már sok cikket olvashatsz, Nyugaton már nagy ellenkampány folyik az intim szőrtelenítés ellen. Bizonyított tény, hogy mekkora egészségügyi kockázata van a dolognak, a sérülésektől a fekélyeken át a legmakacsabb fertőzésekig.

Ha a bikiniből ki se lóg, akkor meg nem tudom mi a para, de a saját érdeked, hogy inkább azzal törődj, mi van a saját fejedben (tájékozottság), ahelyett hogy mi van másokéban. Ha bárki ferde szemmel is nézné, tudományos érvekkel védheted magad. Ugyan mi mindig kissé le vagyunk maradva, ezért is lehet divat még nálunk. Miközben gazdagabb országokban már inkább az agymosottság és testképzavar emblémája az intimszőrtelenítés... De idővel hozzánk is elér majd ez a trend, nem kell félni, a tények elől nem futhatunk el.

2017. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!