Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az, hogyha...

Tényleg igaz az, hogyha Instagramon eléred a 10k követőt az Instagram felkeres és pénzt is kaphatsz?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen, és felkérnek Magyarország Miniszterelnökének. Milliós fizetésed lesz és az össze EU-s pályázati pénzt zsebre rakhatod.

Horvátországi nyaraló, USA körutazás, G-osztályos Mercedesz, szállodák, panziók vásárlása és kokain fulladásig a legelitebb spanyol szórakozóhelyeken!

2017. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne máár. 😠😠 Én ezt komolyan kérdeztem. Kíváncsi vagyok ennyi barátnőm hallotta, hogy van ilyen és gondoltam megkérdem...
2017. aug. 1. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez így lenne akkor mindenki felhúzná egymás fiókját és dőlne az ingyen pénz. De mire? Ennek semmi értelme.


Abban van valami hogy ha nagy embertömeget érsz el akkor nagyobb eséllyel keresnek meg téged márkák hogy reklámozd őket.

2017. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3-mas igazad lehet, köszi ;)
2017. aug. 1. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom. Az viszont biztos, hogy ha ismert vagy, akkor a cégek felkereshetnek, hogy reklámozz nekik ezt azt, természetesen fizetségért cserébe. :)
2017. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. aug. 4. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!