Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha hiányosan adtam meg a...

Ha hiányosan adtam meg a postai címemet, mi történik a rendelésemmel?

Figyelt kérdés

Külföldről rendeltem egy csomagot (már két hete) és lehagytam az emelet/ajtót a postai címem megadásánál, csak a házszámot adtam meg. Ez nem a bejelentett lakcímem, csak itt lakom jelenleg, tehát nem az én nevemen van a lakás, a postaládára írtam csak ki.

Ilyenkor mi történik ha a futár nem találja így meg? Utána lehet valahogy járni?



2017. aug. 1. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A postás fog kézbesíteni, előny ha ismer téged és tudja a házszámról és névről hogy kiről van szó. Saját magadat segíted azzal hogy a rendeléskor megadsz egy e-mail címet vagy telefonszámot és esetleg a postáról keresve tudnak adatot egyeztetni sikertelen kézbesítés esetén.


Esetleg bemész a postára és jelzed hogy ha küldeményed érkezne akkor legyen postán maradó és felveszed vagy bediktálod a hiányzó adatot és majd javítják kézbesítéskor - feltételezem ennek nincs akadálya.

2017. aug. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van telefonszám?


Rakj ki egy kis cetlit a bejáratra, hogy T. csomagszállító!

X országból jövő csomagomat a xy kapucsengőre várom.

Már ha megbízható környék, nehogy valaki átvegye helyetted.


Nevet ne adj meg, csak a csomagszállítónak.

2017. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, azóta szerencsére megtaláltam a postaládában a cetlit! Már csak arra kell rájönnöm, hogy a paypal-ben hogyan tudom módosítani a szállítási címemet, hogy pótolhassam az emelet/ajtót!
2017. aug. 9. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!