Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldi rendelésemmel kapcsol...

Külföldi rendelésemmel kapcsolatban, segítene valaki, aki tapasztalt már ilyen téren?

Figyelt kérdés

A státusz, az üzlet oldalán tegnap még: OPEN volt. Ma már

CLOSED - ORDER FULLY SHIPPED. Tehát elküldték. Mivel amerikai oldalról van szó, hol tudom nyomon követni a csomagom? Valójában abban sem vagyok biztos, hogy amit kaptam számot, az nyomkövetési szám-e. Nem vagyok még otthon a témában. Belinkelek pár képet, hogy lássátok miről is van szó. (Előre is bocs a csúnya kihúzásokért, nem szeretném megosztani mit és mennyiért rendeltem és az adataimat sem hoznám nyilvánosságra. A lényeg viszont látszik, annyi, hogy az azonosító számok 8 jegyűek..


Az első kép, ez volt a visszaigazoló email, a rendelés után:

[link]


Utóbbin látható, hogy kaptam egy order numbert és egy customer numbert.


A második képen, a státusz látható az üzlet oldalán:

[link]


A harmadikon pedig, amit a megrendelés véglegesítésével kaptam.

[link]


Utóbbin látható, még egy order number, dupla w betűvel az elején, a szám is tök más, és ki van emelve pirossal. Ez lenne a nyomkövetési szám? Remélem igen, mert megnéztem pár nyomkövető oldalon, és sehol nem látszik a csomag. Persze, valószínűleg, még friss, várni kell pár napot. Szerintetek ez trackingelt? 60 dollár volt a posta, és csak ezt a 30 napos, standard opciót lehetett választani, nem volt más lehetőség.

Illetve amit én néztem nyomkövetési oldalt, az a 17track volt, de ott semmi. Van ötletetek esetleg, hogy az Egyesült államok ilyen esetben milyen céggel kézbesítenek? Állami postájukkal, vagy hogyan? A UPS visz sok helyre tőlük cuccokat, de ott fel is volt tüntetve, hogy UPS viszi. Itt nem.

Még új vagyok a külföldről rendelgetésben és félek, nehogy pórul járjak. Nem éppen olcsó dolgokat rendeltem, amivel mellesleg nagy álmomat valósítom most meg, hogy megvehettem, szóval jó lenne tudni, mire számíthatok.


Köszönöm előre is! :)



2016. ápr. 30. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdekes a két teljesen különböző megrendelésazonosító, de ez semmi más. Nincs tracking number, szerintem nem nyomon követhető a rendelés.


Egyszerű postai csomag, usán belül az ő postájuk, aztán magyarisztánban a magyar kir. posta fogja szállítani.


Valószínűleg legközelebb majd a vámhivataltól kapsz értesítést, ha beér az országba, hogy mennyi lesz a vám és milyen módon tudod megfizetni.

2016. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó. 60 dollárért nincs nyomkövetés? :O Akkor azt simán lenyúlhatják itthon nem?
2016. ápr. 30. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, Magyarisztánban nyomkövetéssel is.


Én a helyedben írnék egy mailt a supportnak, hogy van-e tracking number. Ezért vannak, harapni nem fognak, és nem vesztesz vele semmit.

2016. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát velem emberükre akadnak, mert ilyenkor szoktak egy-két hónap után, teljesen véletlenül, spontán lemaródni autófényezések kromofág által... Én pont nem az az ember vagyok, aki lenyeli az ilyeneket. Na mindegy, meglátjuk.

Egyébként épp nekik írok. Még valószínűleg az összekészítésnél tartanak, mert nem kaptam email-t, hogy útjára bocsátották a csomagot. Köszi a válaszod! Ment az up.

2016. ápr. 30. 15:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam a supportnak, másfél perc sem kellett a válaszig, küldték a tracking numbert, minden infot, szóval minden oké.
2016. ápr. 30. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!