Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HyperX Cloud 2, Razer Kraken...

Tp-link tp kérdése:

HyperX Cloud 2, Razer Kraken pro V2 fejhallgatóról tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy a razer több a basszust tud és azt hogy a cloud 2- nem annyira, de hallottam olyat hogy nem elég hangos a razer, igaz ez?

Fps game re és főleg zenehallgatásra használnám(rock electro, pop) Nemtudok választani, mert mindenhol a Hyper x c2 van istenítve :D



2017. aug. 1. 21:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt szeretném tudni, hogyan szól a HyperX Cloud 2 zenehallgatáskor illetve ha stereo fejhallgatóként mobilról hallgatsz zenét
2017. aug. 1. 22:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Én használtam Razer Kraken-t, és szerintem pont az tud kevesebb basszust, de lehet, csak az én észrvetételem/véleményem. Több mint egy éve vagyok büszke tulajdonosa egy HyperX Cloud 2 típusú fejhallgatónak, és minden egyes fillérjét megérte. A 7.1-es hangzással csak jobbak a játékok, a zenék is jobban élvezhetőek, én ipad air-rel szoktam zenét hallgatni vele, és általában nem szívesen veszem le a fejemről. :) Hosszú távon is kényelmes, nekem nem izzad bele a fülem (csak nyáron hőségriadóban persze...), arról nem is beszélve, hogy milyen jó minőségű, a bőr, a fém, és az egészen minőségi műanyag ötvözetéről van szó. Én azt javaslom próbáld ki mind kettőt, és kérdésed válaszára saját magad lelj rá. Abban biztos lehetsz, egyiknél sem fogsz csalódni, hiszen azt kapod majd, amiért fizetsz. :)
2017. aug. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!