Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Samsung galaxy S7 törött...

Forras02 kérdése:

Samsung galaxy S7 törött előlap javítása mennyi?

Figyelt kérdés
A telefonom érintőpanelja nem sérült, a telefon működik. El is vittem egy mobil szervízbe ott azt mondták 30000ft-ért kicserélik. Azért az egyik barátom elvitte a samsung szervízbe is... ott azt mondták 90000-ért csinálják meg, mert még valamit kicserélnek benne mert állításuk szerint ha csak az előlapot cserélnék benne akkor (mert megpiszkálták belül a telefont) fél éven belül tönkre megy. Szeretném tudni mi igaz ebből... nem akarok 30000-et kiadni aztán meg ha tényleg tönkremegy még a javításért pluszt fizetni. Vagy ez egy nagy baromság hogy rámtuszkolják a nagyobb összeget? Ki akarom cserélni az előlapot mindenképpen szóval sürgős! Még azt szeretném megkérdezni hogy előlap csere esetén vízálló marad a telefon? Szóval hogy utána is mintha gyári lenne vízálló lesz? (Nyilván ezt a szervíztől is meg fogom kérdezni de először titeket szerettelek volna megkérdezni. És lehet hogy hülyének néztek mert egyértelmű a kérdésemre a válasz, de nekem fontos hogy átvernek-e mert nem értek annyira a telefonokhoz hogy tudjam hogyan javítják az ilyen hibákat)

#Előlap javítás
2017. aug. 2. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Kijelző cserére, vagy keret cserére gondolsz? Mert előlapja nem igen van.


Szerintem nem ugyan arra adták az ajánlatot.

Az egyik ismerősömnek a következőt mondták a sky phonenál:

-Érintőpanel(kijelzővel egybe van építve,

ezért együtt kell cserélni) 85 000Ft.

-keret csere 30 000Ft.

-hátlap csere 60 000 Ft

Ezek mellé jön még a munkadíj.


Neki azért kellene a hátlapot is cserélni, mert sikeresen összetört a gorilla glass hátlap is.


Ha érintőpanelt szeretnél cseréltetni, akkor én nagyon keveslem a 30 000Ft-os árat abba vagy kínai alkatrészt akarnak bele rakni, vagy valamit kókányolni akarnak.

2017. aug. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen én nem igen értek a telefonokhoz akkor kijavítom kijelző*. :) akkor kezdem össze szedni a pénzemet mert kénytelen leszek a nagyobb összeget kifizezni de köszi a választ:)
2017. aug. 3. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!