Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez az Ebay-os előlap tartalmaz...

Ez az Ebay-os előlap tartalmaz gorilla glass-t?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung s3 am és az lenne a problémám, hogy betört a panel vagyis hát a gorilla glass a Super AMOLED kijelzőnek semmi baja.

Ez az ebayon ez a gorilla glass is tartalmazza vagy csak a fehér részt a kijelző körül?


[link]



2012. okt. 2. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Benne van az üveg is.
2012. okt. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors választ még egy kérdés hogy hogyan lehet rátenni ezt a másik gorillát ? Szét kell szedni a komplett telefont hátlaptól kiindulva ? vagy valahogy lelehet feszíteni (bár akkor hogy marad rajta ez a másik)?
2012. okt. 2. 23:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy szétszedős videót. De jobban tennéd, hogyha ezt nem otthon csinálnád, mert csak nagyobb bajod lesz belőle. Vidd szervízbe. Legfeljebb az alkatrészen spórolsz valamennyit.
2012. okt. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt elméletileg adnak hozzá midnent amivel ki tudod cserélni.
2012. okt. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A link lemaradt

[link]


Mindezek ellenére én nem próbálkoznék otthon.

2012. okt. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szét kell szedni az egészet az utolsó morzsájáig, ha nem csináltál még ilyet, én is azt mondom, hogy vidd szervizbe (pedig én vagyok az utolsó, aki ezeknek a zsebét tömné).
2012. okt. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

itt egy videó ahol szereli a csávó

http://www.youtube.com/watch?v=aZuiCsAtThw

Nem tűnik nagy ördöngösségnek.

Még arra gondoltam, hogy migcsinálom a komplett telefont :

[link]


De az lehet nagy falat lenne nem tudom.


Egy kérdés : van az

[link]

és a

[link]

és az a problémám ,hogy magyaron más "hirdetések" vannak mint a ebay.co.uk oldalon ebay mind 2 oldal. Én nem találtam vagy tényleg két külön oldal?

2012. okt. 3. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:
A .com-on keress ott minden fent van.
2012. okt. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!