Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs ötletem a könyvemben...

Nincs ötletem a könyvemben szereplők "szerelmi életéhez"?

Figyelt kérdés

Írok egy könyvet és van egy 17 éves lány és egy 17 éves fiú, akik szeretik egymást, mégsem lehetnek együtt, maximum 10 év múlva. De nem tudok kitalálni semmit, ami miatt még titokban sem járhatnak.

Írjatok légyszi ötleteket, nagyn fontos lenne.


2017. aug. 3. 15:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az már nem a te könyved lenne, most nyers leszek, de akinek nincs tehetsége, és önálló ötletei, az ne írjon. vagy ha más ötleteit használod fel, akkor nekik is legyen hasznuk belőle, ha egyszer befut a könyved véletlen..
2017. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Család, barátok, távolság, költözés, bőrszín, kultúra, anyagi státusz vagy élet szinvonal miatt, betegség, félelem/visszahúzódás vagy megbélyegzéstől való félelem, kinézet.
2017. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Nem akarom felhasználni senkinek az ötletét. Nem azt mondtam, hogy részletesen írjátok meg a könyvem. Ha mondjuk egy-két szót írtál volna, hogy a család viszályban van egymással, abban szerintem semmi kihasználás, vagy szabálytalanság nincs. És egyébként ezt a kommentet megtakaríthattad volna magadnak. Kössz.

2. válaszoló, neked pedig köszönöm.

2017. aug. 3. 16:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Legyenek aszexuálisak! ez a legegyszerűbb és úgyis egyre több fiatal lesz az, főleg japánok közt
2017. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
lehet szidni engem, de ha már elkezdeni se tudod a regényt, akkor hogy fogod végig megírni? az alapötlet lenne a lényeg, amire épül az egész
2017. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
tudom, mert én magam is gyakran írok, de másokra sosem hagyatkozok még kis dolgokban sem, mert akkor az már nem az én könyvem...
2017. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6#-os. Én is pontosan így vagyok ezzel.
2017. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Nem tudom milyen írói vénával rendelkezel de egy vérátömlesztés talán segítene valamit!

1.a kérdésed feltevése is hibás mert nem maximum hanem minimum 10 évig nem találkozhatnak- nyílván!

2.nem kell sok fantázia kitalální a miértjét miért nem találkozhat két szerelmes gyerek hosszú időn át.

3.ha a sorsuk elválsztja őket ilyen fiatalon valószínüleg szerelmük már csak egy halovány emlékké válik 10 év mullva- amin maguk is csak mosolyognak ha néha eszükbe jut...

2017. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem én kezdtelek el szidni, hanem te engem. Ennyit erről. Nem tudom, hogy miért kell bántó, vagy lealázó dolgokat írni egy embernek, akit nem is ismersz. Amúgy meg biztosíthatlak róla, hogy soha nem fog megjelenni ez a könyv, ugyanis még kezdő vagyok és csak próbából írok könyveket. Egyébként volt saját ötletem is, de gondoltam, megkérdezem, hátha van még és akkor ezek együtt lennének az okok. De te csak okoskodj bele nyugodtan.
2017. aug. 3. 16:53
 10/15 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy elírtam egy szót, de közben másra figyeltem. Amúgy meg te nem értetted meg, mert találkozhatnak, de csak barátok lehetnek. De tudjátok mit, nem vitatkozok veletek, úgyhogy többen nem kell írni ide. Köszi szépen.

Ítélkezni lehet ismeretlenül

2017. aug. 3. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!