Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs ötletem a könyvemben...

Nincs ötletem a könyvemben szereplők "szerelmi életéhez"?

Figyelt kérdés

Írok egy könyvet és van egy 17 éves lány és egy 17 éves fiú, akik szeretik egymást, mégsem lehetnek együtt, maximum 10 év múlva. De nem tudok kitalálni semmit, ami miatt még titokban sem járhatnak.

Írjatok légyszi ötleteket, nagyn fontos lenne.


2017. aug. 3. 15:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

a családok viszályát nem ajánlom, részint már -sajnos- a családi kötelékek nem olyan erősek, részint meg egy Shakespeare nevű alak végérvényesen elhasználta a Montague és Capulet családok révén a halhatatlan Rómeó és Júliában

(egyébként Dante Isteni színjátékának VI. Purgatórium részéből hozta a neveket, Montecchi-Montagues, Cappelletti-Capulets)


Mi lenne,ha fickó hajótörést szenvedne, eltűnne, az óceániai szigetvilágban, és 10 év múlva bukkanna fel? hm?

2017. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, pont ezen agyaltam, nagyon sokat segítettél. Majdnem elrontottam az egész könyvet.

Viszont a hajótöröttes nagyon nem illik bele a képbe, de azért tényleg nagyon köszönöm. :)

2017. aug. 3. 17:02
 13/15 anonim ***** válasza:
bocsi, ha rosszul esett, nem bántólag írtam a dolgokat, csak nekem ez a véleményem.. de azért sok sikert az íráshoz :)
2017. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jó, semmi baj, és köszi :)
2017. aug. 3. 17:04
 15/15 anonim válasza:

A Butterfly eventben volt,hogy a lány anyja elköltözött a fiú meg futott a U-Haul kőltöztető utánfutó után és csak az ablakon át kiabálta a lánynak - megtalállak bárhová is mentek!

Úgy hozta az életük, hogy évek mullva ismét találkoztak a lány egy lepukkant pincérnő lett a fiú meg kitünő tanuló egyetemista.

De ez csak egy mellékvágánya a történetnek...

2017. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!