Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan írjam meg hivatalos...

Hogyan írjam meg hivatalos emailben, hogy meggondoltam magam?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy céghez duális képzésre, viszont rájöttem, hogy elhamarkodott döntést hoztam, és inkább várnék még az egyetem melletti dolgozással.


Már írtam, hogy küldöm majd az önéletrajzot, meg a szükséges dokumentumokat... hogyan írjam meg, hogy meggondoltam magam a dologgal kapcsolatban?



2017. aug. 3. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Írsz egy emailt, hogy elnézésüket kéred, de a jelenlegi családi helyzet miatt sajnos nem tudod vállalni a munkát.
2017. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra nem kell kitérni, hogy miért nem, bár jó eséllyel negatív élményt hagysz.
2017. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a negatív élmény lehet hatással arra, ha mondjuk a jövőben szeretnék jelentkezni ugyanerre a helyre?
2017. aug. 3. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges
2018. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha oda akarsz még menni, akkor hívd fel őket és beszéld meg velük, hogy mit javasolnak. Akkor nem lesz gond.
2020. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!