Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell smarolni?

Hogy kell smarolni?

Figyelt kérdés
Udvozlok mindenkit!ma azzal a kerdessel fordultam hozzatok hogy hogy kell smarolni?Sokan azt mondjak hogy majd jon ahogy jon de azert meg is tudom hogy vannak olyan dolgok amiket jobb ha az ember el kerul:) mit ne csinaljon...es azt szeretnem kerdezni hogy a csoknak van izze?hogy egy masik ember szajanak lehet erezni az izzet?A rossz szaj izt hogy lehet elkerulni?Nagyon szepek a fogaim ...a szam nem szokott budos lenni de azert meg is van olyan amikor ugy erzem hogy rossz a szaj izzem ...es ez ellen szeretnek megoldast talalni...13 eves vagyok es ezt a kerdest azert tettem fel ha pl jonne az hogy egy szemellyel meg szeretnenk majd valositani es nem szeretnek ettol az egesztol felni mert mi lenne ha a szam elkezdene hirtelen vacogni...sokszor ha felek ez tortenik velem

2017. aug. 3. 21:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!