Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj, ha nem viselek kontaktlen...

Baj, ha nem viselek kontaktlencsét cosplayhez?

Figyelt kérdés
Bátyámmal elterveztük, hogy részt veszünk az őszi Mondoconon, és már nagyjából megvannak a cuccok is a cosplayhez. Viszont a karakternek, aki én leszek, zöld szeme van, nekem meg barna. Gondolkodtam azon, hogy tennék kontaktlencsét, de nem igazán szeretem, meg egy kicsit "félek" is tőle. Ez lesz az első conom, és szeretnék minél élethűbb cosplayt csinálni. Egy ismerősöm, aki többször is volt már Mondoconon, mondta, hogy ritka, hogy valaki kontaktlencsét használjon. Ez mennyire igaz? Mennyire lenne észrevehető, ha nem tennék kontaktlencsét?
2017. aug. 4. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is első conom lesz. Én is szemüveges vagYok. Nem muszály venned szerintem. Én karakterem se szemüveges de hát én rajtam lesz szemüveg. Szerintem nem gond
2017. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Otaku1238 válasza:
Szerintem sem baj hogyha nem viselsz kontaklencset. Én sem mernék használni én is félek tőle egy kicsit.
2017. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia :)

Elég sok conon voltam kint, és tényleg látni jó pár embert kontaktlencsével.

Több cosplayt is csináltam már, és volt aki megyjegyezte hogy lencsével jobb lenne, de ettől függetlenül szerintem egyáltalán nem probléma ha nem hasznalsz hozzá lencsét.

Nekem nem bírja a szemem, ezért nem is erőltetem.

Ez csak személyes vélemény, de szerintem az igényes paróka, jó jelmez, és megfelelő smink fontosabb mint a szemszín. :)

2017. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!