Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tera Online nevezetű mmorpg-be...

Tera Online nevezetű mmorpg-ben hogyan tudok hamarabb sok aranyhoz jutni?

Figyelt kérdés
Már jó ideje játszom a terát, de a mai napig fogalmam sincs, hogy hogyan kellene akár több millió aranyat kaszálni. Kellene a pénz, mert tiszta szegényes kinézetei vannak a karaktereimnek ez miatt. Instance meg alig fizet valamit.

2017. aug. 4. 19:21
 1/3 anonim válasza:
Én már abbahagytam 1-2éve de akkor voltak napi küldetések amik elég jól fizettek, meg kraftolgattam cuccokat és eladtam, és mindezt kb12 karakterrel szóval úgy már nem volt olyan rossz, csak kicsit sok idő volt. De igazán gyorsan valódi pénzel lehet aranyat csinálni, ha valódi pénzből veszel kozmetikai cuccokat és eladod a játékban.
2017. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, viszont maradnék free to playes :)
2017. aug. 8. 14:33
 3/3 anonim válasza:

Az új patchben legjobban a dungeonok csinálgatásával, és a vanguard questek leadásával tudsz goldot szerezni (egy dungeon 600-700 gold).


De ha bejön egy event, és akkor ha farmolsz eléggé sokat, az onnan szervezz kosztümöket és kiegészítőket el lehet adni drágán.

2017. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!