Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az gáz, ha nem ismerem fel a...

Az gáz, ha nem ismerem fel a BTS tagjait?

Figyelt kérdés
Nem rég (pár hete) lettem A.R.M.Y. és nagyon szeretem a fiúk zenéjét, meg a neveket is tudom, de egyszerűen nem tudom archoz kötni. Ez nagyon gáz? Hiába nézek videókat meg képeket, egyszerűen nem megy. Valami ötlet?

2017. aug. 5. 01:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én 1 hét után megjegyeztem az arcokat. Pedig előtte azt hittem, hogy soha nem fogom tudni megkülönböztetni az ázsiaiakat. :)

EXO-t ismered? :) Ők többen vannak, de ők is teljesen különbözőek, bár a legelején velük is bajban voltam. A legtöbbjüket egyformának láttam.

2017. aug. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Attól még lehet army, mert alapjáraton szereti a zenéjüket. Szerintem ez nem ahhoz kötött. Speciel én imádom a Dreamcatcher számait, de bevallom, még nem tudom a tagok nevét. Ettől még a rajongójuk vagyok. Ez csak zene, ne vegyük már úgy, mintha valami full életstílus lenne szigorú szabályokkal. Szépen idővel megismeri őket. Attól még lehet army, rajonghat a fiúk zenéjéért. Mi legyünk elfogadóak és türelmesek.
2017. aug. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Sziaa:)

Én már elég régóta A.R.M.Y. vagyok.^^

Kb. egy hétbe tellett megjegyezni őket.

Én úgy gyakoroltam őket megjegyezni hogy néztem koncertfelvételeket , többször is megnéztem a videoklippjeiket egymás után , néztem Line Distributionokat és sok kis rövid videót róluk.

Remélem segítettem:).

2017. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Bisztrai Teodóra válasza:

Szia!

Egyáltalán nem gáz. Én már majd nem egy éve vagyok A.R.M.Y, szóval felismerem őket. Amikor csak pár hete ismertem őket, nem is tudtam az összesnek a nevét. Szóval ne bánkódj, majd idővel fel fogod őket ismerni, sőt ha már egy ideje A.R.M.Y leszel, akkor a hangjukat is fel fogod ismerni.


Sok szerencsét, és további szép napot!

2017. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat❤❤
2017. aug. 29. 15:52
 16/16 anonim válasza:
Én 2 videó megnézése után megtudtam különböztetni a BTS tagokat, és a nevüket is tudtam :D nem tudom hogy nem lehet őket megkülönböztetni! Számomra teljesen különbözőek.....
2017. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!