Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tokyo Ghoul című anime 3....

A Tokyo Ghoul című anime 3. évadának valaki el tudná mondani a tartalmát?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírok várni hogy kijöjjön a 3. évad, ráadásul addigra már felvételi időszakban leszek (valószínűleg) szóval örülnék ha valaki elmondaná amit tud!

2017. aug. 5. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz 3.évad, olvasd a mangát. A 2.évad már nem is a mangán alapul.
2017. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Yrázimá válasza:
14%
3.évad az én forrásaim szerint lesz. 2018-ban. (Asszem novemberre mondták.)
2017. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Akkor nagyon rossz forrásaid vannak, mert hivatalosan nincs bejelentve harmadik évad, és valószínűleg soha nem is lesz.
2017. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
17:15 Én is úgy olvastam hogy akkor lesz!
2017. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lesz egyszer 3.évad, csak még nincs bejelentve. Hiszen rengeteg animének évek múlva jön ki a folytatása, és mivel ez egy nagyon felkapott anime ezért lesz folytatása minden bizonnyal! Jelenleg még a mangák is mennek még azoknak sincs vége akkor hova az a feltételezés hogy soha nem is lesz?
2017. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nyugaton felkapott, Japánban abszolút nem az. A manga valóban népszerű, de az anime kifejezetten gyenge eladásokat produkált. Az animék készítése több milliárd jenes üzlet, ha valami megbukik, abból nem lesz folytatás.

Illetve mivel a mangaka nem túlzottan volt elégedett az adaptációval, ezért valószínűsíthető, hogy soha nem fogja engedélyezni, hogy még egyszer anime készüljön a művéből;)

2017. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az anime sz*rul sikerült a mangához képest. Lehet, hogy majd egyszer egy másik animestúdió felkarolja, és újracsinálja az egészet, de amíg nincs hivatalos bejelentés, addig nem is lehet azt mondani, hogy lesz.
2017. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem azt írom, hogy lesz 3. évad, hanem inkább azt, hogy erősen gondolkodnak rajta. Mivel félretették és nem tudták eldönteni, hogy folyytatva legyen vagy nem. Anime híres oldalon olvastam.
2017. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyetlenegyszer nyilatkozott egy szóvivő tévesen arról, hogy készül a Tokyo Ghoul folytatása. Néhány órán belül javították, hogy a One-Punch Manre gondolt, és a Tokyo Ghoulnak NEM TERVEZNEK folytatást.
2017. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Visszakerestem és ugyan ezt olvastam én is igen.
2017. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!