Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi ez, tényleg...

Szerintetek mi ez, tényleg megérzem a jelenlétét?

Figyelt kérdés
Oké a lényeg hogy volt mar erre példa egy furcsa érzés, álltam a buszmegállóban és egyszercsak furcsa érzésem támadt, kicsit remegni kezdtem és aztán megfordultam és ott láttam a kiszemeltem amint arrafele jött(amit nem szokott) és amint elmentem a busszal elmúlt ez az érzés, meg a héven is volt ilyen hogy kizártnak tartottam hogy ott van mert szerda volt és az órái miatt nem akkor hévezett mint én, de a héven az a fura érzés volt és mielőtt megállt volna a hév megláttam hogy ott van...olyan is lehet hogy megérezzük ha gondol ránk valaki mert ma nagyon furcsa érzésem volt, olyasmi mint akkor amikor "megéreztem hogy ott van" és remegtem is, de(bevásárlóközpontban voltam) körülnéztem és nem volt ott senki ismerős, meg aztán elmúlt...normális valaszokat várnék kérlek

2017. aug. 5. 19:55
 1/1 A kérdező kommentje:
amúgy lány vagyok
2017. aug. 5. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!