Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem fóbiám van ha mindegyikt...

Nekem fóbiám van ha mindegyiktől félek? Ha igen ezt a fóbiát hogy hívják?

Figyelt kérdés
Kivéve a sima egyszerű pici fekete hangyától, a légytől,a sima lepkétől meg a szarvasbogártól de ha meglátok egy méhét sikítok és felugrok ha épen ülök de ha állok elszaladok egyszer éjszaka a szobámba volt egy katica, sírni kezdtem és addig nem mertem aludni még anyukám ki nem vitte. Aztán a molylepkétől irtózom. De félek még a szöcskéktől meg az éjszakai lepkétől meg még sorolhatnám.
2017. aug. 6. 12:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Nekem fóbiám van a rovaroktól ha mindegyiktől félek? bocsi kimaradt egy szó
2017. aug. 6. 12:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Rovarfóbiád van. Legyőzhető ha teszel érte. Én nem félek semmilyen rovartól. Nekem ők a nagy barátaim. Több ezer darázs is zsongott már a fülemnél egy fészek és aa királynő is körbeszagolt de nem bántottak. Mert a szeretet képes a félelmet kiirtani. Talán az állatokat is úgy kellene szeretni mint ahogy aza emberek egymást mert Isten társként teremtette őket nem ellenségeknek. Csak a mai ember van azzal a 21 századi hogy minden állat és bogár ellenség. Pedig mindnek van élete és szépsége . Én póktól se félek mert hát ha nem bánt minek féljek. Én az emberiséget utálom az undi kialakult butaságaival amíg csak alacsonynak mutatja magát meg azt hiszi a bolygó ura. Nem nem. Hidd el hogy lehet az állatokat is szeretni és hagyni élni őket.
2017. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy nem szeretem őket csak félek tőlük és rovarokat írtam nem az állatokat mert irtóra szeretem az állatokat de különben sem írtam olyat hogy nem szeretem őket
2017. aug. 6. 14:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy amikor azt írtam hogy irtózom rosszul fejeztem ki magam
2017. aug. 6. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!