Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a facebook...

Sport game kérdése:

Elfelejtettem a facebook jelszam es a fb hoz kapcsolodo email ba sem tudok be lepni Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar mindennel probalkoztam de semmi sem sikerult. Nem szeretnek uj fb kot csinalni elore is thx ???
2017. aug. 6. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Azonosító adatok nélkül egyik oldal sem fog beengedni. Utólag már késő bármit csinálni, ha a jelszó-emlékeztető és más biztonsági megoldás sem segít vagy be sem voltak állítva akkor elvesztetted a hozzáférést. Egyes magyar e-mail szolgáltatók még ki is kötnek olyat (freemail, citromail), hogy ha nem lépsz be 3 hónapig akkor törlik a fiókodat, amit nem állítanak helyre panasz esetén sem.
2017. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:( tehat csinalnom kel mindenbol uj kel nincs mas lehetoseg ? Es ha irnek a hotmail vagy a facebook nak egy levelet emailt ?
2017. aug. 7. 21:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tdom volt e jelszo emlekeztetom bealitva aszt hogyan tudom meg probalni meg ? .. Latam aszt is hogy ismerosoktol tudok segitsegwt kerni aszt hogyan lehet vegig csinalni ?
2017. aug. 14. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!