Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg szép az...

Szerintetek tényleg szép az egyenes hát?

Figyelt kérdés
Hülyén hangzik a kérdés tudom, de szerintetek nem karót nyelt, aki folyton egyenesen tartja magát? Én szeretnék szép tartást, de folyton úgy érzem magam, mint aki feszeng, vagy beképzelt, amikor kihúzom magam. Szerintetek szép az, ha valaki mindig tartja magát? Mit gondoltok, ha egy nagyon egyenes hátú embert láttok?
2017. aug. 7. 08:30
 1/2 anonim válasza:

Attól függ mit értesz egyenes hát alatt. Az egyenesnek hívott tartás nem az amikor nyíl egyenes a gerinc hanem van görbülete

[link]


Ez nem csak esztétikus de egészséges is.


Amire te gondolsz az az erőltetett testtartás.

Én is ilyen voltam, próbáltam magam kihúzni de csak erőltetett hatása volt és ez sajnos kívülről is látszik.


Kezdj el kondizni és olyan szépen vissza fogják húzni az az izmok a gerincedet, hogy feszengés nélkül fogsz egyenesen állni. Emellett azért érdemes testtartás korrekciós gyakorlatokat is csinálni. Erről találsz neten elég sok oldalt.

2017. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon hasznos válasz volt!
2017. aug. 8. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!