Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetek tűzoltó szolgálat...

Hogy lehetek tűzoltó szolgálat parancsnok?

Figyelt kérdés
Sziasztok...tűzoltó szeretnek lenni...szolgálat parancsnok....NEM rajparancsnok és NEM szerparancsnok hanem szolgalat parancsnok...már biztos vagyok hogy ez szeretnek lenni...az lenne a kérdésem hogy hogy lehetek szolgálat parancsnok? Oké érettségi utana felszerelek egy parancsnokságra vagy nem tom (ezt nem tudom hogy az örs, a parancsnokság vagy az igazgatóság kozt mi a kulombség? Az igazgatóságon is van ugyanugy szolgálat meg stb?) És ez utan elmegyek egy egyetemre vagy ez elott egy főiskolára és után már mehetek is szolgálat parancsnoknak? Illetve kb. mennyit keres egy szolgalat parancsnok? Meg még azt is meg akartam kérdezni hogy valojában mi a teendője ennek a tipusu parancsnoknak? Ő dirigál tűz eseteknél meg műszaki esteknél...meg? Ő csinálja a veszélyesebb dolgokat nem? Mert gondolom nem küldi fel a kisebb rangban lévő kollégákat...pl olyan hogy égő hazbol kimentés vagy oltás után meeg lattam olyan videot hogy a szolgalati parancsnok létrán kuszott oda egy emberhez aki alatt betört a jég és kimentette...szoval ezek a kérdések...valaszotokat előre is köszönöm!

2017. aug. 8. 00:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!