Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy akárki...

Miért van az hogy akárki feltesz már egy kicsit kínosabb kérdést, mindenki beoltja meg fikázza? Nem azért jött létre ez az oldal, hogy ezeket közzé tehessük?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
tévedsz, a kínosabb kérdések törlésre kerülnek
2010. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
?
2010. máj. 24. 00:15
 3/9 anonim ***** válasza:

nem értem énsem...tényleg azért van az oldal:)

az a baj, h sok bolond beír dolgokat, ahelyett h segítene a válaszával...

2010. máj. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szóval jogosan raktad fel a kérdést:)

:)

2010. máj. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én sem értem :/

egy csomóan egyből rávágják, hogy "terhes vagy", meg bikicsunáj meg ilyen baromságokat... -.-

nem is merek már feltenni ilyen kérdéseket, mert csak oltásokat kapnék :/

2010. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van mert az emberek többsége azért jár ide hogy olyan emberek problémáit olvasgassa akiknek sokkal több gondjuk van és ez jóleső érzéssel tölti ez az emberek többségét és megnő tőle az önbizalmuk amit negatív kommentekben vezetnek le. És van aki egyszerűen csak idióta és menőnek hiszi ha olyan választ ad ami más helyzetben vicces lenne, de itt senki nem nevet rajta és különben is anonim az oldal, úgyhogy csak egy hülye gondolhatja hogy ez megemeli a népszerűségét.
2010. máj. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hajjaj, támadnak a rettenetes oltások és vicces válaszok, már remegő térddel kérdez aki él és lélegzik, biza. Legközelebb ha viharfelhők gyűlnek és bőséges eső hull cikázó villámok között, nyilvánítsuk ki együtt intenzív nemtetszésünket. Lázadjunk meg ilyesmi. Amíg el nem áll. Utána megint, hogy soha ne essen újra.
2010. máj. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek én ezt élőben szokta, ott valóban humorosan jön ki, de csak is annál aki hagyja. Nos téged szét lehetne oltani élőben valószínűleg, mivel még itt is idegesít. Egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni és kész.
2010. máj. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezek olyanok mint az én nyomorék osztály társaim :(
2014. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!