Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket nem zavar, hogy itt...

Titeket nem zavar, hogy itt mindenki azonos fejléccel van jelölve? Nem túl anonim az oldal összetétele? Ismeretségek születhetnek így?

Figyelt kérdés
Olyan mintha számítógépek társalognának egymással../bocsi..tudom, itt hús-vér emberek ülnek a monitor mögött/..fura ez az oldal, a reklámok miatt él???
2009. júl. 4. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem kell ismeretségeknek születni. Ezt az oldalt gyors kérdés-válasz dologra találták ki.
2009. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
És pont az a lényeg,hogy arc nélkül tudj válaszolni,véleményt nyilvánítani.
2009. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
így van. Társkeresésre használd a myvipet. így jó szerintem az oldal.
2009. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Így jó hogy mindenki egyenrangú.De....ha olyan kérdést teszel fel,vagy válaszolsz egy kérdésre,írhatnak privit,és születhetnek akár barátságok is.

Én is találtam már ezen az oldalon "magamnak"egy barárnét.

(azért barátnét írtam,mert én is nő vagyok)

2009. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ez nem forum!! eppen az benne a jo, hogy TELJESEN anonim. nem is hasznalnam az oldalt, ha nem igy lenne.
2009. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is jó ez igy ahogy van!
2009. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem jó ez így ahogy van!! Mondjuk én egy barátnőmet ennek az oldalnak köszönhetem!! :D
2009. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
aszta..ti ennyire elvagytok varázsolva, fiúk-lányok?:)
2009. júl. 4. 18:18
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Elvarázsolva? Szerintem te vagy elvarázsolva. A legmélyebb tisztelettel, de nem értem a problémád.


on: szerintem is jó így, hogy név nélkül maradhatunk így könnyebb megnyílik néha az ember. Bár én a válaszaimat vállalom, de a kérdéseket van amikor nem biztos :) néha igen kínos...

2009. júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal szerintem azért jött létre hogy arc és név nélkül tehess fel olyan kérdést ami mások számára talán egyérltemű és félsz megkérdezni...

Ez nem fórum és nem társkereső 1 ember kérdez és mások ha tudnak vagy akarnak válaszolnak rá...

Ez azért jött létre h egymást segítsük és nem azért h ismerkedjünk v barátkozzunk erre vannak chat szobák és társkereső oldalak.

2009. júl. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!