Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetek olyan vízimentő...

Hogy lehetek olyan vízimentő mint amilyenek vannak a Hullámtörő c. filmben?

Figyelt kérdés
Sziasztok...megnézdtem párszor ezt a filmek ...es nagyon tetszett maga az hogy a kitartás és a mentésről szol..én eddig is valojaban rajongtam az életmentésért...tűzolto akartam/akarok lenni...és most ahogy meglattam ezt nagyon megtetszett...hogy lehetek ilyen féle vizimentő....gondolom kell hozzá par év katonasági szolgálas es utána? Át lehet menni? Gondolom ha ilyes féle vìzimentő akarok lenni elkell hagyni az országot mivel itt csak max a Balaton van és azon nincsenek orbitális hullámok és persze olyan esetek mint akar az oceánon...tudom nagyon veszélyes de nekem ez a szenvedélyem az ha olyat csinálok ami veszélyes és kozbe segítek máson...peldául buvár táborba voltam olyan vakmerő hogy lemennyek a vìz alá ès a legrosszabb jekit fel probaljam hozni ami tele van ólommal plusz nem lehet felfujni levegővel...hozzáteszem majdnem megfulladtam de felhozdtam...ez mondjuk nem olyan para mint amit a Hullámtörőkbe csinálnak...szoval szolgálok a katonaságnal akár kissebb országokba ahol van katonaság es olyan alakulat is amirol érdeklődöm..szoval ezek a kérdések...illetve még esetleg tudtok olyan iskolát ami a honvedseghez fűződik...középiskola hozzáteszem....Válaszotokat előre is köszönöm.

2017. aug. 8. 18:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!