Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire vagy érzéketlen?

Adan21 kérdése:

Mennyire vagy érzéketlen?

Figyelt kérdés
válaszokat

2017. aug. 9. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nekem ... na jó, van az a fokú tudatlanság, amit már nagyon nehezen tudok tolerálni. Hogyha valaki pl túl gyorsan ítélkezik, na, azt pl szóvá is kell tenni a másiknak. Ott már én nem tudok mosolyogni talán az ilyen embereken. Holott tudom, hogy még ez csak valamelyik korai inkarnációja, amit most él, amelyikben én ugye találkoztam/ kozom vele, tehát onnan fakad az, hogy nem lát rá eléggé még a dolgokra. Még nem csillant meg benne a bölcsesség fénysugara, mert még annyira fiatal lélek, az első második, vagy esetleg a 10 élete. Plusz, nem is egyformán fejlődünk, mindenki a maga ütemében. De amúgy pl egy ilyen embert nem sajnálok, márminthogy, számít ő, fontos, ő is csak teszi a dolgát, játsza a sorskönyvben "megírt" szerepét, és csak teszi a dolgát; és nem tekintek rá szánalommal, csak teszi a dolgát tényleg, ami ki lett neki találva, meg lett neki írva.
2017. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizonyos dolgokkal szemben meglehetősen érzéketlen vagyok, másokkal szemben meg nem. Jól bírom az éhséget, de a szomjúságot semennyire. A hideggel szemben érzéketlen vagyok, a meleggel szemben érzékeny. lelkileg: Hidegen hagy a divat, mások véleménye, trendiség, menőség, elektronikai kütyük, sztárok, pletykák. Idegen emberek szenvedésére, nyarvogására, bújára-bajára nincs időm, mert a saját dolgommal vagyok elfoglalva. Lesz@rom az alkoholisták, munkanélküliek, cigányok, migránsok problémáit. De pl egy kutya/macska fájdalma nagyon meg tud rázni. Ha választani kéne, hogy egy állatnak adok inni, vagy egy csövesnek, akkor gondolkodás nélkül az állatot választanám.
2017. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
őm :D köszönöm szépen
2017. aug. 10. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!