Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek én szerelmes, ha egy...

Lehetek én szerelmes, ha egy érzéketlen bunkó vagyok?

Figyelt kérdés
Szerelmes szeretnék lenni! Olyan őrült módon, ahogy minden normális ember. Volt már több fiú is szerelmes belém évekig, de én egyszerűen nem azt éreztem amit ők, és nem tudtam vissza adni azt a szeretetet! Aki szeretetet akar adni nekem azt utálom. Eltaszítom azokat az embereket, mert idegesítenek.
2015. dec. 30. 03:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi az a szeretet? Mit tesznek azok akik szeretetet akarnak neked adni? És te mire vágysz inkább?

Mit akarsz kapni és mit tudnál adni, ha akarsz egyáltalán?

Érzelmeket akarsz? Barátot? Szolgát? Lelki társat? A gyereked apját? Pénztárcát? Szexet? Izgalmat? Biztonságot? Mit?

2015. dec. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen lesz, amikor senki sem fog keresni? Vagy olyanok fognak körül venni, akik nem értenek és te sem őket?
2015. dec. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egyik lehetséges megoldás ha türelmesen vársz. Biztos vagyok benne hogy nem csak te vagy ezzel igy. A masik ami már nehezeb és változás igényel. Ha valaki közeledik hozzád azt ne taszisd el egyből magadtol hanem ismerd meg ès töcs vele egy kis idöt de ha tényleg sehogy se jön be neked akkor udvariasan közöld vele hogy nem jön be neked és várj amig megint érdeklödik utánad valaki más. Vagy válsz ki valakít akit szeretsz és probáld meg hogy te érdeklődj utána. Tapasztalatbol tudom hogy sok olyan ember van aki szeretne de nem mer közeledni a másikhoz. Èn is ilyen vagyok.
2015. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
majd lehetsz, ha helyrerázódnak az érzelmeid és az értékrended, addig meg inkább ne erőltesd, ne b*szd el mások életét is
2015. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehetsz, de az érzelmeiddel valami komoly probléma van.

Orvost javasolok, különben tényleg csak tönkreteszed azt, aki szeretne téged.

2015. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mert érzéketlen bunkó vagy, még lehetsz szerelmes. Akkor még hülye is leszel plusszba...
2015. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érzéketlen bunkónak még a bal keze sem lesz kielégítő.

Tehetsz ellene, hogy ne legyél fenék fejű.

2015. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van mindenben.
2016. jan. 1. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!