Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaphat valaki elszállásolást...

FarkasJudit kérdése:

Kaphat valaki elszállásolást kollégiumban akkor is, ha nem egyetemista?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha esetleg valaki felépítményire megy (OKJ kurzusra), de nincs szálláshelye, adhat be kérvényt valamelyik kollégiumba? Vagy van ilyen esetre külön szállás?

2017. aug. 9. 22:31
 1/4 anonim válasza:
Az attól függ, hogy huzamosabb ideig akarsz bent lenni vagy sem. Mivel én koleszos voltam, feltettem nekik ezt a kérdést és azt mondták, hogy nem lehet olyan, vagyis lehet, de akkor nem a kolesz-árat fizeted, hanem úgy, mintha "hotelban" lennél. Bár igaz, ez kollégiumoktól is függ.
2017. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Esetleg tud valaki ajánlani olyan kolit, ahova még lehet jelentkezni így, mint nem-egyetemista? :) :D

2017. aug. 9. 22:36
 3/4 anonim válasza:

Ekkora hülyeséget mint amit az első írt :D

Írd be a város nevét és hogy kollégium... A szakközépiskolai és az egyesített kollégiumok fogadnak OKJ képzésen lévőket is, én is olyanban vagyok 1 éve... Mivel nappali képzésem van ingyenes a kollégium csak az étkezést kell ott kifizetnem ami kb egy hónapban 20-25 ezer.

2017. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
még nyárra is kiadják fesztiválozóknak
2017. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!