Hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék használtan egy freestyle rollert, de nincs rá pénzem, már találtam is egy jó hírdetést 18 000ft ért adja a rollert, és én arra gondoltam, hogy megkérdezem tőle, hogy nem e cserélnénk, én adok neki ingyen egy egykerekűt és ő cserébe ingyen a rollerét. Nade félek, hogy ha beleegyezne akkor pl.: az egykerekű hamarabb odaér és ő nem küldi el a rollert, és akkor én jól megszívom. Vagy erre van valami megoldás, Hogy mindenki biztosan megkapja azt amit elküldtek egymásnak?
2017. aug. 11. 01:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, van. Bár ez sem biztos (homokot is küldhet :D), de amég nem tud bemutatni olyan adatot ami a csomag nyomon követésére szolgál (valami futárral, ne postával küldd meg te is) addig te sem küldesz semmit. Továbbá az átverések elkerülése végett a csomagküldés lemondására is van szerintem lehetőség. Megegyeztek, hogy erre a napra legkésőbb megkülditek egymásnak a csomagkövetéshez szükséges adatokat. Ha addigra nem tudja elküldeni akkor ez azt jelenti, hogy nem küldött csomagot tehát nincs is mit nyomon követni.
2017. aug. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!