Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg tudnám találni ezt a fiút?

Meg tudnám találni ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Hi nép!


Tudom, hogy rengetegen tettek már fel ehhez hasonló kérdéseket, de még sehol sem találtam segítő választ.

Szóval lenne egy fiú, akit a nyaraláson ismertem meg, de becenév cserénél tovább nem jutottunk :D

Hihetetlen helyes és jófej srácról van szó, számomra gyakorlatilag az álompasi. Félek, - jogosan - hogy soha többet nem látom.

az infóim róla:

melyik héten, mettől meddig nyaralt melyik hotelben;

tudom a (szülei) autójának rendszámát;

és ugye a beceneve is meg van azt hiszem.


Tudom, tudom, hogy most totál betegesnek tartotok, de nagyon kérlek, ha valaki tud bármit mondani... HELP ME!

Kérlek, ilyen lebeszélő válaszokat ne írjatok, hogy "úgyse találod meg", mert nyilván élem nélküle is az életem, ez olyan minden mindegy- alapú kérdés.



2017. aug. 11. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezek az információk nem jók semmire, mert nem tudsz belőle személyes adatot gyűjteni. Enélkül pedig nincs esélyed arra hogy például egy közösségi oldalon rákeress (és még akkor sem garantált hogy megtalálod ha tudod a nevét-városát).


Akkor kellett volna lépni amikor volt rá lehetőséged.

2017. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nah ja...


pont az ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi. Ezeket én is mind tudom, de kiírtam a kérdést, hátha valaki tájékozottabb nálam. Te, nem vagy. Ezzel semmi gond, de akkor szépen haladj tovább. Az utolsó tanácsra pedig inkább nem mondok semmit.

2017. aug. 11. 10:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Tessék, a tájékoztatás:

- a hotel nem fog semmilyen információt kiadni a vendégeiről adatvédelmi okokból. Ha megkérdezed sem fogják elmondani

- a rendszám ismeretében sem kérhető le sehonnan az üzembentartó bármilyen személyes adata, mert adatvédelmi törvénybe ütközik

- az hogy tudod valaki becenevét, semmit nem ér


Na most ezekből kiindulva mit tudsz ami alapján megtalálhatsz valakit és megtudhatsz róla bármilyen információt? Semmit, és más sem fog ettől többet és jobbat mondani.


Szarul esik, de ez van. Ha nem vagy kíváncsi válaszokra akkor legközelebb fel se tedd a kérdést, vagy viseld el hogy bármennyire is szeretnéd nem tudsz mit tenni.

2017. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ez legalább értelmes volt.

:(

2017. aug. 11. 10:37
 5/11 anonim válasza:

Ti ugyanabban a hotelban szálltatok meg?

Nektek mindenki adatait fölvették a bejelentkezésnél, vagy csak a számlafizetőjét?


Facebook ad találatot a becenév keresésére?

2017. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

igen, ugyan abba. és igen mindenkiét, rendszámot is.

facen nyilván nem adja ki, elég sok Bence nevű ember van :D

2017. aug. 11. 14:42
 7/11 anonim válasza:

A vezetéknevét érdemes kérdezni a hotelteltől,

legyen szerencséd, én ennyit elárulnék... ezzel nem sért akkora adatvédelmi jogot, amiért felelősségre vonják.... sokkal nagyobb segítség, mint apró szabályszegés.


Írjál, ha megtaláltad!

2017. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát... nem tudom... nem hiszem, hogy ezt kiadják. tuti hülyének néznének...
2017. aug. 11. 17:42
 9/11 anonim válasza:

Hi kérdező! :)


A helyedben mindenképpen próbálkoznék a hotellel, bár nagyon sok múlik a recepcióson, ha átérzi a helyzetet és ilyen ,,családiasabb" szállás volt szerintem megpróbál segíteni :)


Én is jártam így fesztuválon, szóval át tudom érezni a problémát :D


Sok sikert ;)

2017. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem sikerült, nagy nehezen megtaláltam a hotel számát, és fel se vették... Nem akarom zaklatni őket. Így jártam :( Rohadt csalódott vagyok
2017. aug. 20. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!