Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpresszrol szemuvegkeretet?

Aliexpresszrol szemuvegkeretet?

Figyelt kérdés
alirol szeretnék szemüvegkeretet rendelni, de cserélhető benne a lencse dioptriásra?

2017. aug. 11. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Optikust kérdezz meg! Biztos kicserélik ha kéred,de felelősséget nem vállalnak ha eltörik!
2017. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Természetesen cserélhető. Az ilyen oldalakról rendelt keret csak egy olyan üveglapot fog közre, mint ami az optikákban is van. Beviszed egybe a keretet, odaadod a szemészorvos által kiállított receptet, és egy órán belül lencsét csiszolnak bele - a jobb helyeken nem több, mint egy óra. 30.000 forinttól kezdődnek kb. a lencseárak. Persze függ attól, hogy mi a lencse márkája - egy Kodak Lens van 30 körül teljesen alapon, míg valami kínai noname pedig sacc 10 -, kérsz-e rá extrákat.
2017. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is rendeltem, és jobban is áll mint az itteni keretek, még az optikákban is hűledeztek,hogy milyen szép, viszomt, így elvesznek a kedvezmények... Optik worldben olyan lencsét tudnának belerakni, ami 80 000/lencse, máshol meg már csak egy pár lencse annyi....akcióval meg 60 000 kerettel együtt...persze 2évig bírják nekem a szemüvegek, a keret 1év után javításra szorul..amúgy 7es a diopriám, amit vékonyítani akarnak folyton,de úgyis vastag, nehéz, de legyen műanyag keret, de egyiknek sincs orr tartó...viszont idén túl kell esnem a vásárláson, de utálom ezt az egész rinyát, de anélkül nem látok...
2017. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!