Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ölitek egymást? Mi...

Miért ölitek egymást? Mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek egy AC/DC-s pólóban egy punkkoncertre, akkor egyből kinéznek onnan, vagy kötekednek.

Ha elmegyek egy Dead Kennedys pólóban egy rockkoncertre, ott ugyanez.


Ha valaki deszkázik, az biztos, hogy graffitis, drogos, elb*szott fiatal.

Ha valaki parkourözik, az száz, hogy valami idióta, aki csak ugrándozni tud.


Ha valakinek a szemébe lóg a haja, az tuti, hogy b*zi / EMO-s / depressziós és felakarja vágni az ereit.

Ha valaki kopasz, az egy rasszista turbóturul , aki meg akarja váltani a világot.


Ha valaki roma, biztosan lop , csal, hazudik, és magyart öl.

Ha valaki zsidó, akkor bárki megmondaná, hogy a háttérből irányítja a világot az aranykarosszékében ülve.



Miért ölitek egymást? Mi értelme van ennek?

( az író bárkivel szimpatizál, aki megérdemli, ennek ellenére nem tartozik egyik rasszba, szubkultúrába sem. )


2010. máj. 24. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez bizony így van. Sajnos! Elég szomorú dolog az, hogy valakit lenéznek a kedvenc zenei irányzata, vallása, hovatartozása, stílusa (és még sorolhatnám) miatt. Soha nem nézek le senkit ezek miatt, mert egy undorító "szokásnak" tartom. Amit én szeretek/szívesen hallgatok stb, ahhoz senkinek semmi köze, és én sem foglalkozom azzal, hogy kinek mi tetszik vagy épp mit szeret. Mindenkinek a saját magán ügye szerintem.
2010. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A cigányok többsége tényleg bűnöző vagy segélyen élő életmódot él
2010. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

14:25

A "többség" szó nem egyenlő az "összes" szóval.

2010. máj. 24. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!