Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi értelme ennek a sok idegesí...

Mi értelme ennek a sok idegesítő egymást paráztató kérdésnek és a válaszok miatt bekövetkező rettegésnek?

Figyelt kérdés
A téves információk miatt kialakuló félelem megöli a bizalmat a szülő és az orvos között.Annyira jó lenne ha senki nem nyilatkozna saját szemszögéből,ez úgy lenne tisztességes ha az orvos is meglenne hallgatva.Kár hogy annyi időt szántam a gyakori olvasgatásával,kialakított bennem egy rettegési folyamatot.
2010. aug. 20. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Konkrétan mire gondolsz? Néha sok a paráztató kérdés az igaz...
2010. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Aki parázik valamitől, annak nem itt kell kérdezgetnie, hanem el kell menni dokihoz. Ha mégis itt teszi fel a kérdését, akkor meg számítson mindenféle jó és rossz válaszra.

Egynémelyik ember csak azt írja le amit átélt, vagy éppen 1 ismerőse.

Akit meg nem érdekel más jó ill. rossz véleménye, kérdése, az ne jöjjön ide kérdezgetni, és válaszokat olvasgatni olvasgatni.

2010. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*-olvasgatni
2010. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van,és ezért olvasok minden kérdést és választ fenntartásokkal!!!


Medencetartásos babám volt és a végéig nem fordult meg,itt a gyakorikérdéseken nagyon sokan ajánlották nekem hogy mindenféle házi módszerrel próbáljam meg megfordításra bírni a babámat továbbá sokan azt írták hogy az orvos szerint is megkellenne probálni a fordítást vagy pedig a természetes szülést farosan.


Még jó hogy nem hallgattam senkire csak a saját megérzéseimre és a dokimra persze mert amikor császárral megszületett a babám kiderült hogy nagyon nagyon rövid volt a köldökzsínórja még csak vért sem tudtak belőle kinyerni,ilyet még a doki is nagyon ritkán lát...!


Elsem merem képzelni hogy mi lett volna ha hallgatok itt egyesekre...!!!!

2010. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem van hasznos hozzászólás is, nem kell rögtön leszólni az egész társaságot. én azt mondom, hogy vannak olyan dolgok, amiket érdemes megosztani, megbeszélni, s vannak olyanok, amit orvostól kell megkérdezni, az itt leírtakat nem venni alapul. szóval mint minden ez is két esélyes dolog
2010. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki sem hibáztatható azért mert leírja a saját tapasztalatait. Ha az ember mégis itt teszi fel a kérdését fontos dolgokban, akkor számítson arra, hogy nem csak az ő elképzeléseinek megfelelő válaszokat fog kapni. Ne alapozza a döntéseit senki az itt válaszolókra, mert minden ember, minden helyzet más. Éppen ezért, ha valaki mégis megfogadja az itt elhangzott válaszok közül az egyiket és mégsem válik be, azért csak ő a felelős, senki más.
2010. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!