Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orvosi (fogorvosi) /műszaki...

Orvosi (fogorvosi) /műszaki egyetem mellett mennyi szabadidőtök van (/volt)?

Figyelt kérdés
Nyilván más sima hétköznapokon és vizsgaidőszakban. Ha lehet, leírnád külön-külön, hogy kb. mennyi a tiszta, nem tanulással töltött szabadidőd év közben, illetve vizsgák előtt? Nagy mozgásigényű kutyában gondolkozok, viszont felmerül, hogy ha majd oda jutok, hogy egyetemre járok, lesz-e időm rá? Napi 1-1.5 óra séta meg kéne legyen... Vizsgák előtt megoldható lenne, hogy addig rágom a család fülét, hogy menjenek el, de az én kutyám, az én felelősségem...

2017. aug. 12. 21:22
 1/4 anonim válasza:
89%
Én az orvosi egyetem mellett lakom, és rengeteg szabadidőm van.
2017. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Haha :D
2017. aug. 12. 22:34
 3/4 anonim válasza:
Volt.:) Tobb szabadidom volt mint azota munka mellet. Volt idom a parkapcsolatomra, konditerembe jarni, bulizni, mindenre volt idom ami egy atlagos fiatalnak kellhet. Nekem is volt kutyosom is. Sajnos órara pontosan nem tudom leirni mert nem akarok hulyeseget irni esetleg, de az biztos h rendszeresen sportoltam es minden nap talalkoztam a fiummal peldaul(vizsgaidoszakban is).
2017. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Fogorvosira jarok(harmadev), sok szabadidom nincs. Szorgalmi idoszakban napi kb 2 jut magamra, hetvegen napi kb 4. De sokszor ezeket a szabadidoket is fozessel, takaritassal kell toltenem.

Viszont mindannyian masok vagyunk, kulonbozo prioritasokkal... Nekem a tanuljunk meg mindent elkepzeles vezet, ezert vagyok ennyire "bebortonozve" de igazabol nem is tudom, sem akarom maskent csinalni.

2017. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!